SNAŽÍTE SE O MIMINKO, ALE NEDAŘÍ SE?

Chcete vědět, jak při potížích s otěhotněním správně postupovat?
*
Chcete vědět, jak zlepšit své zdraví i genetiku, podpořit plodnostotěhotnění?

*

Chcete vědět, jaká vyšetření absolvovat, kde jsou nejčastější příčiny potíží s otěhotněním a jak je řešit?

*

Chcete znát možnosti léčby včetně metod asistované reprodukce i tipy pro úspěch umělého oplodnění (kdyby na něj došlo)?

*

Chcete neplodnost řešit komplexněsprávně už od začátku a nic nepodcenit?

*

Chcete znát přírodní i lékařskou cestu k miminku?

Tak to jste tady SPRÁVNĚ!

MUDr. Michaela Vančatová

Celostní lékařka, expertka na zdraví bez chemie s vášní pro homeopatii a přírodní léčbu, která dvakrát porazila neplodnost...

My se o miminko snažili přes 2 roky, než se odhodlali neplodnost řešit s lékaři a už první vyšetření ukázalo velký problém: Výrazná porucha spermiogramu. Přesto lékařka doporučila hormonální indukci ovulace a "plánovaný pohlavní styk".

Já si ale vydupala další podrobná vyšetření, která zjistila pravé příčiny, a jedinou možností bylo umělé oplodnění. Předchozí léčba by byla předem odsouzená k neúspěchu...

Měla jsem obavy z náročné hormonální léčby a zjišťovala, co udělat pro její úspěch i pro to, abych ji co nejlépe zvládla já.

A povedlo se!

 

Vytoužené miminko jsme počali díky

na poprvé úspěšnému umělému oplodnění!

Druhé miminko jsme ale chtěli zkusit počít přirozenězavedli řadu opatření a já po 4 měsících zírala na // na těhotenském testu!

I přes diagnózu kombinované neplodnosti jsme otěhotněli přirozeně!

Umělé oplodnění - přirozené otěhotnění

S radostí s vámi budu své znalosti a zkušenosti sdílet, abyste i vy

CO NEJDŘÍVE POČALI ZDRAVÉ MIMINKO!

Komplet 3+1 e-Book

"Naše vítězství nad neplodností"

Komplet e-Booků jsem si pořídila v době, kdy jsem věděla, že nás s manželem čeká IVF. Chtěla jsem si tedy zjistit více podrobností k tomu, jak to vše probíhá a zároveň najít někoho, kdo celým procesem prošel a sdílel by své dojmy, zkušenosti a rady. A to se povedlo. 😊 I díky Vašim e-Bookům jsem věděla, do čeho jdeme, uklidnila jsem se, zjistila podrobněji, co znamenají jednotlivé metody a za co si připlatit. A určitě při nás stáli všichni strážní andělé, protože jsme měli obrovské štěstí, že se nám podařilo otěhotnět hned napoprvé! 😊 Tak teď jen, abychom vše zvládli v pořádku až do konce, protože už se nám to krátí. 😊 Děkuji tedy, že jste se rozhodla sdílet své zkušenosti a znalosti s ostatními. Určitě to má smysl.
Petra K.
Vaše e-booky mi odpověděly na spoustu otázek. Díky za to co děláte, nikde jinde jsem nenašla komplexnější informace a hlavně oceňuji Váš zápal a energii s jakou jdete do detailů a otevřenost při sdílení Vašich pocitů.
Dagmar U.
Moc Vám děkuji, že to se mnou sdílíte, je skvělé to probrat s někým kdo má zkušenosti a rozumí tomu i z toho lékařského pohledu. Děkuji!
Alena F.
Celý Váš příběh jsem přečetla jedním dechem. Je až neuvěřitelné, jak jsem se ve Vašem psaní viděla...i mě rozplakalo - soucitem i dojetím, každé slovo jsem prožívala, jako kdybych tam byla s Vámi... opravdu jedině Vy jste popsala průběh IVF tak, jak jsem to chtěla slyšet, teď si umím představit, co mě bude čekat a můžu se na to lépe psychicky připravit.. U každého se může průběh trochu lišit, ale díky Vám mám představu a to je pro mě důležité. Moc Vám děkuji, že jste se rozhodla e-book zveřejnit i s detaily, které pro mě byly velkým přínosem...
Zuzana H.
Jste fakt úžasná a doufám, že to víte. To jak se snažíte pomoct ostatním ženám, které mají stejný problém jako já, jako jste měla Vy, je na dnešní dobu snad zázrak a navíc Vaše reakce jsou tak osobní, takže i když vím, že je denně stovka žen, které se na Vás obrací s prosbou o radu nebo o útěchu, stejně si najdete slova a čas abyste odpověděla tak, že se mi vlastně problémy rozplynou. Chtěla bych Vám za to poděkovat. S Vašimi slovy je to všechno tak nějak zvládnutelnější.
Tereza N.
Jsem moc ráda, že jsem komplet eBooků zakoupila a byl přínosem😊 a určitě vyzkouším nějaké Vaše rady a snad to vyjde. Určitě Vám dám pak vědět.
Lenka

1.) eBook "Tajemství (ne)plodnosti aneb Klíč k miminku"

Jak posunout své zdraví na vyšší úroveň, zlepšit tím i genetiku (a tím i kvalitu vajíček a spermií), podpořit plodnost muže i ženy a přirozené otěhotnění!

Ženské zdraví, zdravý menstruační cyklus, (ne)plodnost a její souvislosti. Opatření, detoxikace, strava, doplňky stravy, bylinky, homeopatika, čínská medicína, fyzioterapie včetně speciálních metod, cvičení, ovládnutí psychiky a podvědomí, plodné dny, BT, sex..

Chci JEN tento UNIKÁTNÍ e-Book>>

2.) eBook "Neplodnost, vyšetření a asistovaná reprodukce"

Teorie, odbornosti: Základní pojmy, příčiny neplodnosti, všechna nezbytná vyšetření, diagnózy, možnosti léčby včetně metod asistované reprodukce, její rizika, seznam center asistované reprodukce a ceník prováděných výkonů. 

3.) e-Book"15 tajných tipů pro úspěch umělého oplodnění"

Tajné tipy, díky kterým naše IVF vyšlo, i přes řadu komplikací, na první pokus. Co jíst/nejíst, užívat/neužívat, dělat/nedělat, co ne/absolvovat, co si připlatit, co si ohlídat, na co dát pozor, aby to vyšlo - od A do Z - pohledem lékařů.

4.) e-Book "Naše vítězství nad neplodností"

Skoro 3 roky našeho života, našeho snažení formou deníku: Intimní zpověď páru mladých lékařů, který se potýká s neplodností. Průběh vyšetření včetně výsledků. Umělé oplodnění bez cenzury - den za dnem. Pohled ženy i muže.

NAVÍC DOSTANETE DÁREČKY

Slevový kupon na cyklický Google kalendář Cleopatra

CYKLICKÝ GOOGLE KALENDÁŘ CLEOPATRA

45% SLEVA  na Cleopatru - mějte ovulaci, menstruaci a plodné dny pod kontrolou a plánujte své aktivity v souladu s cyklem zde. 

MUDr. Michaela Vančatová v Sama doma

VIP verze: On-line konzultace v ceně

Máte-li otázky, nejasnosti, tak doporučuji objednat VIP verzi e-Booku (zaškrtnete v obj.formuláři), kde máte neomezené e-mailové konzultace (v hodnotě 490 Kč) v ceně a tedy významně výhodněji.

30% SLEVA NA jakýkoliv E-BOOK

Od plánování miminka přes přípravu na porod a zdravé těhotenství až po péči o miminko od A do Z.

JAKÁ JE CENA SNADNÉHO ŘEŠENÍ?

Své 10-leté know-how vtělené do tohoto UNIKÁTNÍHO kompletu e-Booků Vám předávám za zlomek jeho skutečné hodnoty...

VIP VERZE

1250 Kč

Komplet 3+1 eBook + DÁREČKY + neomezené e-mailové konzultace

STANDARD VERZE

AKČNÍ CENA: 990 Kč

Komplet 3+1 eBook + DÁREČKY + jednorázová e-mailová konzultace

MOŽNÁ SE PTÁTE

 • Otěhotním určitě díky radám v e-Booku?
  To Vám slíbit nemohu, stejně jako Vám to nemůže slíbit lékař v centru asistované reprodukce, kde za výkony platíte i desítky tisíc...
 • Co když informace z e-Booku budu už znát a vyhodím tak peníze zbytečně?
  Máte 14-denní garanci vrácení peněz!
 • Co když mám specifický problém nebo řadu nejasností a otázek, které mi třeba e-Book nezodpoví?
  Máte možnost vybrat při objednávce VIP verzi s konzultacemi, kdy vše potřebné probereme po e-mailu!
 • V jaké podobě mi e-Book přijde?
  e-Book Vám přijde e-mailem jako odkaz, na který kliknete a e-Book se zobrazí. Takto otevřít ho můžete opakovaně bez omezení. Pak si ho můžete stáhnout do počítače, příp. vytisknout.
 • Jaké jsou možnosti platby?
  Bankovním převodem nebo pomocí QR kódu. Platba se připíše do 1-2 dnů, v případě Fio banky (tu mám já) prakticky okamžitě. Ihned po připsání platby na můj účet Vám přijde e-mail s e-Bookem.

Postupujte podle rad lékařky, která si neplodností sama prošla!

Když jsme si přiznali, že máme problém, strašně se nám vlastně ulevilo, protože teprve teď jsme potíže s otěhotněním mohli začít řešit.

Nejste si jistí? Potřebujete pomoci nebo poradit?

Napište mi mail na michaela@michaelavancatova.cz.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám pomůžu.

Když jsme si přiznali, že máme problém, strašně se nám vlastně ulevilo, protože teprve teď jsme potíže s otěhotněním mohli začít řešit.

Michaela Vančatová