SNAŽÍTE SE O MIMINKO, ALE NEDAŘÍ SE?

Chcete vědět, jak při potížích s otěhotněním správně postupovat?
*
Chcete vědět, jak zlepšit své zdraví i genetiku, podpořit plodnostotěhotnění?

*

Chcete vědět, jaká vyšetření absolvovat, kde jsou nejčastější příčiny potíží s otěhotněním a jak je řešit?

*

Chcete znát možnosti léčby včetně metod asistované reprodukce i tipy pro úspěch umělého oplodnění (kdyby na něj došlo)?

*

Chcete neplodnost řešit komplexněsprávně už od začátku a nic nepodcenit?

*

Chcete znát přírodní i lékařskou cestu k miminku?

Tak to jste tady SPRÁVNĚ!

MUDr. Michaela Vančatová

Celostní lékařka, expertka na zdraví bez chemie s vášní pro homeopatii a přírodní léčbu, která dvakrát porazila neplodnost...

My se o miminko snažili přes 2 roky, než se odhodlali neplodnost řešit s lékaři a už první vyšetření ukázalo velký problém: Výrazná porucha spermiogramu. Přesto lékařka doporučila hormonální indukci ovulace a "plánovaný pohlavní styk".

Já si ale vydupala další podrobná vyšetření, která zjistila pravé příčiny, a jedinou možností bylo umělé oplodnění. Předchozí léčba by byla předem odsouzená k neúspěchu...

Měla jsem obavy z náročné hormonální léčby a zjišťovala, co udělat pro její úspěch i pro to, abych ji co nejlépe zvládla já.

A povedlo se!

 

Vytoužené miminko jsme počali díky

na poprvé úspěšnému umělému oplodnění!

Druhé miminko jsme ale chtěli zkusit počít přirozenězavedli řadu opatření a já po 4 měsících zírala na // na těhotenském testu!

I přes diagnózu kombinované neplodnosti jsme otěhotněli přirozeně!

Umělé oplodnění - přirozené otěhotnění

S radostí s vámi budu své znalosti a zkušenosti sdílet, abyste i vy

CO NEJDŘÍVE POČALI ZDRAVÉ MIMINKO!

Komplet 3+1 e-Book

"Naše vítězství nad neplodností"

Komplet e-Booků jsem si pořídila v době, kdy jsem věděla, že nás s manželem čeká IVF. Chtěla jsem si tedy zjistit více podrobností k tomu, jak to vše probíhá a zároveň najít někoho, kdo celým procesem prošel a sdílel by své dojmy, zkušenosti a rady. A to se povedlo. 😊 I díky Vašim e-Bookům jsem věděla, do čeho jdeme, uklidnila jsem se, zjistila podrobněji, co znamenají jednotlivé metody a za co si připlatit. A určitě při nás stáli všichni strážní andělé, protože jsme měli obrovské štěstí, že se nám podařilo otěhotnět hned napoprvé! 😊 Tak teď jen, abychom vše zvládli v pořádku až do konce, protože už se nám to krátí. 😊 Děkuji tedy, že jste se rozhodla sdílet své zkušenosti a znalosti s ostatními. Určitě to má smysl.
Petra K.
Vaše e-booky mi odpověděly na spoustu otázek. Díky za to co děláte, nikde jinde jsem nenašla komplexnější informace a hlavně oceňuji Váš zápal a energii s jakou jdete do detailů a otevřenost při sdílení Vašich pocitů.
Dagmar U.
Moc Vám děkuji, že to se mnou sdílíte, je skvělé to probrat s někým kdo má zkušenosti a rozumí tomu i z toho lékařského pohledu. Děkuji!
Alena F.
Celý Váš příběh jsem přečetla jedním dechem. Je až neuvěřitelné, jak jsem se ve Vašem psaní viděla...i mě rozplakalo - soucitem i dojetím, každé slovo jsem prožívala, jako kdybych tam byla s Vámi... opravdu jedině Vy jste popsala průběh IVF tak, jak jsem to chtěla slyšet, teď si umím představit, co mě bude čekat a můžu se na to lépe psychicky připravit.. U každého se může průběh trochu lišit, ale díky Vám mám představu a to je pro mě důležité. Moc Vám děkuji, že jste se rozhodla e-book zveřejnit i s detaily, které pro mě byly velkým přínosem...
Zuzana H.
Jste fakt úžasná a doufám, že to víte. To jak se snažíte pomoct ostatním ženám, které mají stejný problém jako já, jako jste měla Vy, je na dnešní dobu snad zázrak a navíc Vaše reakce jsou tak osobní, takže i když vím, že je denně stovka žen, které se na Vás obrací s prosbou o radu nebo o útěchu, stejně si najdete slova a čas abyste odpověděla tak, že se mi vlastně problémy rozplynou. Chtěla bych Vám za to poděkovat. S Vašimi slovy je to všechno tak nějak zvládnutelnější.
Tereza N.
Jsem moc ráda, že jsem komplet eBooků zakoupila a byl přínosem😊 a určitě vyzkouším nějaké Vaše rady a snad to vyjde. Určitě Vám dám pak vědět.
Lenka

1.) eBook "Tajemství (ne)plodnosti aneb Klíč k miminku"

Jak posunout své zdraví na vyšší úroveň, zlepšit tím i genetiku (a tím i kvalitu vajíček a spermií), podpořit plodnost muže i ženy a přirozené otěhotnění!

Ženské zdraví, zdravý menstruační cyklus, (ne)plodnost a její souvislosti. Opatření, detoxikace, strava, doplňky stravy, bylinky, homeopatika, čínská medicína, fyzioterapie včetně speciálních metod, cvičení, ovládnutí psychiky a podvědomí, plodné dny, BT, sex..

Chci JEN tento UNIKÁTNÍ e-Book>>

2.) eBook "Neplodnost, vyšetření a asistovaná reprodukce"

Teorie, odbornosti: Základní pojmy, příčiny neplodnosti, všechna nezbytná vyšetření, diagnózy, možnosti léčby včetně metod asistované reprodukce, její rizika, seznam center asistované reprodukce a ceník prováděných výkonů. 

3.) e-Book"15 tajných tipů pro úspěch umělého oplodnění"

Tajné tipy, díky kterým naše IVF vyšlo, i přes řadu komplikací, na první pokus. Co jíst/nejíst, užívat/neužívat, dělat/nedělat, co ne/absolvovat, co si připlatit, co si ohlídat, na co dát pozor, aby to vyšlo - od A do Z - pohledem lékařů.

4.) e-Book "Naše vítězství nad neplodností"

Skoro 3 roky našeho života, našeho snažení formou deníku: Intimní zpověď páru mladých lékařů, který se potýká s neplodností. Průběh vyšetření včetně výsledků. Umělé oplodnění bez cenzury - den za dnem. Pohled ženy i muže.

NAVÍC DOSTANETE DÁREČKY

Slevový kupon na cyklický Google kalendář Cleopatra

CYKLICKÝ GOOGLE KALENDÁŘ CLEOPATRA

45% SLEVA  na Cleopatru - mějte ovulaci, menstruaci a plodné dny pod kontrolou a plánujte své aktivity v souladu s cyklem zde. 

DEALKO VÍNO BRUNO MARRET

10% SLEVA na nealkoholické víno - pro zdraví, klidné nervy i hezký večer 🙂

MUDr. Michaela Vančatová v Sama doma

VIP verze: On-line konzultace v ceně

Máte-li otázky, nejasnosti, tak doporučuji objednat VIP verzi e-Booku (zaškrtnete v obj.formuláři), kde máte neomezené e-mailové konzultace (v hodnotě 490 Kč) v ceně a tedy významně výhodněji.

garance spokojenosti

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

14-denní garance vrácení peněz v případě, že informace z e-Booku pro Vás nebudou novinkou a nebudou pro Vás přínosné.

30% SLEVA NA jakýkoliv E-BOOK

Od plánování miminka přes přípravu na porod a zdravé těhotenství až po péči o miminko od A do Z.

JAKÁ JE CENA SNADNÉHO ŘEŠENÍ?

Své 10-leté know-how vtělené do tohoto UNIKÁTNÍHO kompletu e-Booků Vám předávám za zlomek jeho skutečné hodnoty...

VIP VERZE

1490 Kč

Komplet 3+1 eBook + DÁREČKY + neomezené e-mailové konzultace + 3x30 min. skype-chat/FB-messenger konzultace

STANDARD VERZE

1250 Kč

Komplet 3+1 eBook + DÁREČKY + jednorázová e-mailová konzultace

MOŽNÁ SE PTÁTE

 • Otěhotním určitě díky radám v e-Booku?
  To Vám slíbit nemohu, stejně jako Vám to nemůže slíbit lékař v centru asistované reprodukce, kde za výkony platíte i desítky tisíc...
 • Co když informace z e-Booku budu už znát a vyhodím tak peníze zbytečně?
  Pokud by se to náhodou stalo (e-Booky jsou fakt nadupané), tak pořád platí 14-denní garance vrácení peněz!
 • Co když mám specifický problém nebo řadu nejasností a otázek, které mi třeba e-Book nezodpoví?
  Máte možnost vybrat při objednávce VIP verzi s konzultacemi, kdy vše potřebné probereme po e-mailu!
 • V jaké podobě mi e-Book přijde?
  e-Book Vám přijde e-mailem jako odkaz, na který kliknete a e-Book se zobrazí. Takto otevřít ho můžete opakovaně bez omezení. Pak si ho můžete stáhnout do počítače, příp. vytisknout. V ceně máte i každou další aktualizovanou verzi, kterou Vám pošlu stejným způsobem.
 • Jaké jsou možnosti platby?
  e-Book zaplatíte bankovním převodem nebo pomocí QR kódu, pokud ho Váš mobilní telefon podporuje. Platba se připíše do 1-2 dnů, v případě Fio banky (tu mám já) je to obvykle okamžitě, a to i o víkendu. Ihned po připsání platby na můj účet Vám přijde e-mail s e-Bookem.

ON-LINE PRŮVODCE NEPLODNOSTÍ

K VAŠIM SLUŽBÁM

Zlepšete své zdraví i genetiku, podpořte svou plodnost
otěhotnění...

Získejte odborné znalosti o nezbytných vyšetřeních, častých diagnózách a jejich léčbě...

Udělejte maximum pro úspěch umělého oplodnění...

Postupujte podle rad lékařky, která si neplodností sama prošla!

Když jsme si přiznali, že máme problém, strašně se nám vlastně ulevilo, protože teprve teď jsme potíže s otěhotněním mohli začít řešit.

Nejste si jistí? Potřebujete pomoci nebo poradit?

Napište mi mail na michaela@michaelavancatova.cz.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám pomůžu.

Když jsme si přiznali, že máme problém, strašně se nám vlastně ulevilo, protože teprve teď jsme potíže s otěhotněním mohli začít řešit.

Michaela Vančatová