Už žádné dětské slzy, vztek a nepochopení

Jsme takoví, jaké jsou naše děti. Jsou totiž naším zrcadlem.

Chcete si ušetřit trápení, dětské slzy, vyhnout se nepochopení a umět v minutě vyřešit dětský vztek k oboustranné spokojenosti?

To je otázka, že. Kdo by nechtěl. Kdo by si nechtěl mateřství, rodičovství a čas strávený s dětmi užívat! Odpověď a řešení v jednom je celkem jednoduché, ale je to cesta jen pro odvážné rodiče, kteří jsou ochotní změnit svůj náhled na děti, jejich chování a veškerou komunikaci.

 Jen pro osvícené rodiče, kteří chtějí přestat moralizovat („to je špatné, jsi hodný kluk, taková zlobivá holčička…“) a policajtovat („nedělej, nechoď, nesmíš, polož“) a místo toho dítěti skutečně naslouchat a být jeho opravdovým partnerem.

Jsme takoví, jaké jsou naše děti. Jsou totiž naším zrcadlem.

Nebojte se, neznamená to, že mu dáte naprostou volnost a že vám bude dítě skákat po hlavě… 🙂

Celý článek, doufám, že inspirativní, 🙂 si můžete přečíst ZDE na webu Vaše děti.cz

 

Stáhněte si zdarma eBook „6 kroků ke zdravému kojenci“, kde se na pár stránkách naučíte, jak pro zdraví Vašeho děťátka udělat maximum a upevnit jeho imunitu!

 

 

e-book "6 kroků ke zdravému kojenci"

MUDrc Míša - Tajemství ideálního mateřství

Maminka-lékařka se zkušeností s léčbou neplodnosti (první miminko máme z IVF, ale druhé z přirozeného otěhotnění!) a vášní pro zdraví bez "chemie". Nadšená propagátorka Nevýchovy, která si užila krásné těhotenství i porod a zvládla strasti počátku mateřství se ctí. Autorka e-průvodce pro páry plánující miminko "Naše vítězství nad neplodností aneb 12 tipů, jak zvládnout umělé oplodnění", e-průvodce těhotenstvím a přípravou k porodu "Konečně těhotná aneb Jak mít pohodové šestinedělí a zvládnout porod s úsměvem", e-průvodce komplexní péčí o miminko"Deník novopečené maminky aneb Jak přežít šestinedělí a užívat si mateřství". "S intuicí, rozumem i humorem Vás provedu mateřstvím již od plánování miminka." Jak a proč jsem se stala z neplodné lékařky maminkou blogerkou si přečtěte zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů